Vyvalený bezpečnostný stĺpik

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 29. januára 2018

Pri vjazde k prezidentskému palácu je takýto nabúraný a vyvalený bezpečnostný stĺpik. Takto asi sotva plný bezpečnostnú funkciu na 100 %. Nehovoriac o tom, že to pôsobí veľmi nelichotivo

29. január 2018

D.Daniela

Tento stlpik je znicený niekolko tyzdnov nákl.autom,ked "budovali" nadvorie Prez.palaca...Dufali sme, ze dodavatel */Swietelski/ , to da do povodneho stavu,resp.da opravit!
Zaujimave,ze asi ani Kancelaria PREZIDENTA nepozadovala jeho opravu pri odovzdavani nadvoria, t.j. koncom decembra 2017!
31. január 2018

cestár

D.Daniela, prosím Vás, veľmi dobre vidíte, čo sa tu deje. Prezidentskú kaceláriu ani Swietwlskeho to netrápi, prečo by si mali robiť problém. Zarážajúce je, že to nevadí správcovi komunikácií, asi tak, ako Vami spomýnaný chaos na Pražskej, koľko to riešilo mesto s odborníkmi, s ktorými sa vychvaľuje pán primátor Nesrovnal. Ale s príchodom jari ožijú, začne sa predvolebná kampať a budete sa čudovať, čo všetko naslubujú a čo splnia.
01. február 2018

Andrej

A dalsi hrdina Kiska tomu to nevadi? Swietelski robil aj Novy Most...
02. február 2018

cestár

Andrej, Kiska má iné problémy, Čo sa týka Nového mosta - mosta SNP, je čierny, zrekonštruovaný, že trochu trasie, to sa podľa vyjadrení zaiteresovaných ujazdí, len neviem čo s tým preťažením. Podľa vyjadrení pána primátora je všetko OK, robila to zahraničná firma. Ďakujem pekne za tento nepodarok
14. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetu venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto eviduje tento problém a opravu rieši s dodávateľom.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. marec 2018

Jerome

Poškodený bezpečnostný stĺpik pri Prez.paláci

problém pretrváva 4.mesiac, Magistrár, resp. firma Swietelski nekoná, prosíme admin,aby opätovne urgoval Magistrát, hanba! priamo pred Prez.palácom
26. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný Magistrátu s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
27. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Opätovne sme ho postúpili na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
17. máj 2018

Jerome

Stĺpik

Dlhodobo vyvalený stĺpik, ktorý bol poškodený nákl,autom v r.2017
17. máj 2018

Jerome

Bolop by vhodne,aby admin opatovne POURGOVAL Magistrat, je to HANBA!!!!!!!!!!!
12. august 2018

Jerome

Huraa, je takmer polovica augusta a Magistrat toto nedokaze so SWIETELSKI DORIESIT?????????

Prvy podnet od MARTINA je z januara !!
13. august 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet je v pravidelných intervaloch zasielaný Magistrátu, udialo sa tak po Vašej poslednej aktualizácií v máji, rovnako tak aj teraz v auguste. Od poslednej správy z marca sme k tomuto podnetu od Magistrátu žiadnu odpoveď neobdržali.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
14. august 2018

Jerome

Mozno treba kontaktovat Kancelariu Prezidenta, kedze fy Swietelski im robili nadvorie a ine upravy
14. október 2018

Jerome

Vyvalený stĺpik

Opätovne poukazujeme na vyvalený stĺpik pred Prezidentským palácom, 10.mesiac.
Ani Prez.palac,ani Magistrát neopravil */resp.fy Swietelski/
28. október 2018

Jerome

Vyvalený bezpečnostný sĺp

Takmer rok poškodený bezpečnostný stĺp,ani návšteva p.Macrona Magistrát ani Prez.palác neposúrila opravu?
31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. október 2018

Jerome

Magistrát, tento podnet RIESITE! od 19.februara??

Ved to je hanba - tento vyvaleny stlp, v centre, desiatky turistov, pred Prez. palacom?
21. november 2018

Jerome

bez zmeny, takmer rok !!
22. november 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
28. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. december 2018

Jerome

06. december 2018

Jerome

Viac ako 12 mesiacov!
13. december 2018

Peter Oravec

Hodžovo námestie-Dopravné značenie-iné

Zlomený stĺpik zamedzujúci vjazd na Hodžovo námestie. Prosím o opravu.
09. január 2019

Martin U

V januári 2019 je stav stále rovnaký - to už je na smiech, že sa to nedá za jeden ROK dať do poriadku.
09. január 2019

Jerome

ano, rocne vyrocie, admin, preposlite opatovne, pls
10. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol samospráve opätovne preposlaný.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
14. február 2019

Jerome

Mily admin, označte ako HOTOVO po 13 mesiacoch u r g e n c i í...huraa

dnes opravené
15. február 2019

Martin U

Podľa poslednej aktualizácie od Jeroma je tento podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania