Prepadnuté a uvoľnené obrubníky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 29. januára 2018

Pri zastávke Odborárske námestie na Krížnej sú takto zničené a prepadnuté obrubníky. Potrebné ich ich opraviť. Za tmy tam hrozí vážne nebezpečenstvo úrazu

29. január 2018

Eo

ja navrhujem arovno po oprave obrubníkov aj jasne vyznacit sposob parkovania po celej dlzke kriznej ulice po oboch stranach a prisnu kontrolu dodrziavania tohto parkovania MP. Pretoze na zaklade sucasneho stavu tam nie su znacky acesta by mala mat vacsinou dva jazdne pruhy ale vela krat sa stane, ze nema ani len jeden co je jasne nedodrziavanie vyhlasky a ignorovanie porusovania predpisu zo strany MP.

Vodič nesmie zastaviť a stáť:
t) na mieste, kde by medzi vozidlom a najbližšou električkovou koľajnicou nezostal voľný jazdný pruh široký najmenej 3, 5 m,
u) na iných miestach, kde zastavenie alebo státie môže ohroziť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky alebo obmedziť jazdu vozidiel; osobitne na miestach vjazdov alebo výjazdov z pozemkov, vjazdov a výjazdov z objektov určených na zásobovanie alebo parkovacích miest.
26. október 2019

Martin U

Neriešené. Obrubníky sú stále rozpadnuté.
28. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že tento podnet ostal nepovšimnutý, už sme však o ňom informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obrubníky a drobné závady na chodníkoch sa budú systematickejšie opravovať v termíne máj až september 2020.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania