Vyjazdené koľaje v tráve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 29. januára 2018

Niekto inteligentný jazdil so stavebným strojom po rozmočenej tráve a takto to dopadlo. Niet koho brať na zodpovednosť?

09. apríl 2018

Michal Králik

Koľaje od auta na trávniku na Vazovovej

Dá sa zistiť, ktorý bulo mal potrebu vojsť autom až do stredu trávnatej plochy na rohu Vazovovej a Radlinského? Niežeby išlo o nádherný trávnik, križujú cez neho 2 vychodené chodníky, ale aj tak ma to zarazilo :-(
10. jún 2018

Peter Oravec

Bez zmeny.
Magistrát to ešte chvíľu nechá tak, a už tam bude normálna cesta.
Asi sa to tak chce. Alebo niekto to tak chce.
Prosím o preposlanie aktualizácie podnetu samospráve.
11. jún 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol samospráve opätovne odoslaný.

S pozdravom,
Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia vykonáva pravidelné hliadky, nemôže však zabrániť každému arogantnému správaniu vodičov. V každom prípade, pokiaľ ste svedkom situácie, že vozidlá konajú v rozpore so zákonom, je potrebné ohlásiť to Mestskej polície na skrátené číslo 159, ktorí pošlú najbližšiu voľnú hliadku na preverenie.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. jún 2018

Peter Oravec

Vážený magistrát,
v poriadku, na takéto správanie vodičov treba volať políciu.
Čo však s tým zničeným trávnikom? To by mal niekto opraviť, nie? Kedy to urobíte alebo kto to urobí?
Prosím o preposlanie aktualizácie podnetu samospráve.
27. august 2018

Martin U

Čo takto dosypať zem a trávový substrát. Koľaje sú stále viditeľné.
01. október 2018

Martin U

traja chlapi s krompáčom a hrabľami a podnet je vyriešený. Je to naozaj také nesplniteľné?
13. november 2018

Peter Oravec

Bez zmeny, bez riešenia. Impotentný magistrát.
Milé oddelenie vzťahov s verejnosťou, mám Vás veľmi rád, ale ak Vám nový primátor do pol roka obrazne nevykrúti krk, tak zbohom aj s Vallom.
Prosím o preposlanie Vallovi.
02. marec 2019

Martin U

žiadna reakcia nového vedenia. a prosím ušetrite nás tej trápnej nič nehovoriacej formulky, ze sa tomu bude zodpovedné oddelenie venovať
03. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
04. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že táto plocha je zaradená v pláne revitalizácie.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. apríl 2019

Martin U

Zatiaľ sa nič revitalizovalo. Koľaje je vidno aj po roku.
18. máj 2019

Martin U

Je už polka mája a nič sa nerevitalizovalo.
27. máj 2019

Adam

Radlinského-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Vyjazdené koľaje, zvyknú tam parkovať pracovníci služby starajúcej sa o zeleň v lokalite.
27. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. júl 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
11. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. august 2019

Martin U

Rok a pol neriešený podnet. Podľa stopy tam autá pravidelne cuvaju cez tento trávnik. Zrevitalizovať treba aj živý plot od trate lebo tadiaľ tam autá chodia. Každopádne koľaje sú už suché a tvrdé takže rekultivácia nebude vôbec ľahká.
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

táto plocha je v pláne revitalizácie. Tento podnet je na dlhodobejšie riešenie. O ďalších krokoch vás budeme informovať priebežne.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie tvorby mestskej zelene
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. september 2019

Martin U

Vďaka za info. Je síce pekné, plocha je v pláne revitalizácie, ale dovtedy čo? Nechať to takto zničené? Autá tam budú chodiť stále.
31. október 2019

Martin U

Podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania