Prepadnutý asfalt Mýtna

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 29. januára 2018

Na zastávke Račianske mýtu na Mýtnej ulici je pred aj za zastávkou dosť prepadnutý asfalt, najmä prvá prepadlina je presne v jazdnej dráhe aút z račianskej. Nehovoriac že sa tých dierach ničia autobusy. Potrebné ich niečim zaliať.

22. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetu venovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto eviduje stav tejto vozovky. Mesto sa v zimnom období zaoberá však len havarijnými stavmi ciest. Nakoľko v tomto prípade nejde o havarijný stav, budeme sa tomuto prepadu venovať v priebehu roka.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. apríl 2018

Martin U

Zima skončila, realizujú sa veľké opravy vozoviek, mohla by sa opraviť aj táto prepadlina. Vie už magistrát poskytnúť stanovisko, kedy sa budú tomuto problému venovať.
23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že o prepade vozovky sme informovaní. Vzhľadom na rozsiahle opravy komunikácií v celom meste, ktoré sa v súčasnosti realizujú, sa prepadu budeme venovať neskôr, a to v rámci časových a kapacitných možností na strane mesta, ako aj na strane dodávateľa.
Stav vozovky budeme naďalej sledovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. október 2018

Martin U

Zatiaľ žiadna zmena, autobusy sa stále ničia na týchto dvoch dierach
03. apríl 2019

Martin U

Žiadna zmena. Prepadliny sa stále zväčšujú.
04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. máj 2019

Martin U

Stálebez riešenia. Sa divím DPB že netlačí na opravu dier kde si každý deň nicisvoje autobusy.
29. máj 2019

Martin U

Bez zmeny.
25. júl 2019

Martin U

Stále neriešený podnet. Nejaké aktuálne stanovisko?
29. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. október 2019

Martin U

Neriešené. Autobusy sa tam stále denno denne ničia. Pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania