Vrak

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Rendezak 29. januára 2018

Prosim odstranit vrak vozidla na parkovisku pred TPD

29. január 2018

🌳

Auto má platnú TK/EK do júla 2018. EČV má vpredu za sklom. Je jasné, že ho používajú ako lacný reklamný billboard, ale na kvalifikáciu ako vrak to asi nebude stačiť.
https://www.seka.sk/ov/8B1238010703FF1D0E12A5
07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo má EČV aj platné nálepky o absolvovaní STK aj EK do 07/2018. Mestská časť Bratislava-Petržalka nemá zákonný dôvod uvedené vozidlo odstrániť.

mestská časť BA-Petržalka
10. máj 2019

ocko

Farského-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Dlhodobo odstavené poškodené. .bez EK A STK.
10. máj 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
20. máj 2019

Martin Uváček

Vozidlo je už regulérny vrak. TK a Ek dávno skončili. Potrebné ho odstrániť.
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo sa nachádza na pozemku vo vlastníctve a správe hlavného mesta.

MÚ BA - Petržalka
20. jún 2019

Rendezak

a ze sa nenachadza tak vyzvite majitela pozemku, alibizmus trapny....
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. september 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto sme dnes odtiahli
19. september 2019

Martin Uváček

Vozidlo odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania