Neporiadok po vybudovaní cyklotrasy vo Vajnoroch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 28. januára 2018

To takto sa dokončujú práce na Slovensku? Po vybudovaní akože cyklotrasy vo Vajnoroch tu ostali kopy zeminy, rozryty trávnik, blato po bagroch na chodníku. To po takom máme chodiť? Iná trasa odtiaľto nevedie! Prosím o nápravu!!! Ďakujeme!

29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Tomáš,
ďakujeme za váš podnet. Posielame vám aj stanovisko k nemu. Cyklotrasa popri Starom letisku zatiaľ nie je dokončená, respektíve je to ešte stavba. Budú sa ešte upravovať okraje, maľovať vodorovné dopravné značenia, odvážať prebytočný stavebný materiál. Povinnosťou stavebníka je aj upratať okolie staveniska. Preberanie dokončenej stavby a kolaudácia bude 14.2. 2018, až po jej právoplatnosti bude chodník riadne daný do užívania. Dovtedy je to stále stavba. Ešte raz ďakujeme za podnet .


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

29. január 2018

Tomáš

Ok, o 2 týždne som teda zvedavý. Už mesiac sa nič tu nič nerobí, vodorovné značenie je dávno hotové.
01. február 2018

Andrej

Pan Knazovicky, ale Tomas spomenul ,ze ina cesta tadial nevedie a ako pozeram na fotku, tak nevidim ziadne znacenie, informaciu o stavbe alebo napr. vyznacenie docasneho chodnika. To tam sa maju ist ludia prejst, zobrat kocik, vozik?
01. február 2018

Tomáš

No pán Kňazovicky tu asi v živote nebol a nevie čo to je prísť domov so zablatenymi topánkami, zablatenymi kolesami od kočíka. Ja si tu dane platím pán Kňazovicky, tak požadujem aj adekvátne služby, obyčajný prechodný a čistý chodník! Ďakujem!
02. február 2018

cestár

Tomáš, pán Kňazovicky pracuje pravdepodobne z domu, stačí keď mu ide plat, však občania mu ho zaplatia z daní.
04. február 2018

Odkazprestarostu.sk

Prosíme diskutujúcich, aby sa vo svojich príspevkoch vyhli neopodstatneným osobným útokom voči zástupcom samosprávy. Ďakujeme.

Ján Hefty
www.odkazprestarostu.sk
14. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš,
Stavebník do začatia kolaudačného procesu cyklochodníka Pri starom letisku upravil okolitý terén.
Kolaudáčný proces trvá.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.