Vytlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Branislav Nopp, 29. januára 2018

Riadny vytlk sa nam robi pred zdravotnym strediskom.

30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Branislav Nopp,
ďakujeme za podnet. Po zime sa každoročne objavujú tzv. výtlky na komunikáciach. Poškodený povrch jednotlivých ulíc a ciest dokumentujeme a tie ktoré máme v správe postupne opravujeme. Roľnícku ulicu spravuje magistrát. Upovedomili sme ho o vzniknutom stave so žiadosťou to promptne riešiť. Stav budeme sledovať.

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
08. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Branislav Nopp,
ďakujeme za podnet. Na základe vášho upozornenia magistrát hl. mesta ako správca komunikácie zabezpečil opravu povrchu cesty.



Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania