Veľká skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Eduard, 29. januára 2018

Vo dvore Hlucinska / Moravska / Skultetyho je odhodeny nabytok a dosky.

13. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Miesto bolo vyčistené.

Jana Plevová

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.