Vrak na Filiálke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. júla 2013

Dlhodobo opustené vozidlo v priestore zákazu vjazdu (podľa dopravných značiek) železničnej stanice Filiálka blízko Trnavského mýta a vstupu od Šancovej ulice. TK a EK skončili v 5/2013.

08. júl 2013

Anonym

skoda mercedesu
11. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Predmetný pozemok je vo vlastníctve Železníc SR so zákazom vstupu, mestská časť Bratislava – Nové Mesto nie je preto príslušná v tejto veci konať. Naše oddelenie verejného poriadku upozornilo vlastníka na váš podnet.

S pozdravom

Ján Borčin,
oddelenie komunikácie,
MČ BANM
22. október 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň, podľa informácie z oddelenia verejného poriadku bol automobil odstránený.

Marek Tettinger, hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania