Nebezpečná diera na Račianskom mýte pred RedCafé

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. júla 2013

Na Račianskom mýte sa pred niekoľkými mesiacmi začala tvoriť diera v chodníku. Diera sa každým týždňom zväčšuje a dlažobné kocky sa postupne prepadávajú. Samospráva pravdepodobne o diere vie, lebo je už cca mesiac označená, ale zjavne je jednoduchšie označiť, ako opraviť. Preto prosím o opravu diery predtým, ako si tam nejaké dieťa z parku na Račianskom mýte ublíži. Diera je blízko RedCafé, ktoré vidno v pozadí na fotografií. Nachádza sa pri úradných výveskách Nového Mesta, alebo teda nejakých informačných tabuliach.

18. júl 2013

Ján Borčin

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Mestská časť Bratislava - Nové Mesto zabezpečila predmetné miesto označením. Pozemok je vo vlastníctve cirkvi. Vlastníka sme vyzvali, aby problém odstránil. Prisľúbil, že tak urobí.

S pozdravom
Ján Borčin,
oddelenie komunikácie
MČ BA NM
18. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Mestská časť Bratislava - Nové Mesto zabezpečila predmetné miesto označením. Pozemok je vo vlastníctve cirkvi. Vlastníka sme vyzvali, aby problém odstránil. Prisľúbil, že tak urobí.

S pozdravom

Ján Borčin,
oddelenie komunikácie
MČ BA NM
01. august 2013

Anonymný užívateľ

Podnet vyriešený - opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania