Neskutočný neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Igor89 02. februára 2018

Za obchodným centrom Danubia na mieste, ktoré som označil čiernym kruhom je neskutočné množstvo špiny a neporiadku - rôzne plastové fľaše a iný typ odpadu. Prostredie vyzerá príšerne a čudujem sa, že dlhé roky to takto aj môže vyzerať a katastrofálne, prechádza tam aj dosť cyklistov. Absolútna hanba, keď tadiaľ prichádzajú Rakúšania na turistiku!!!!!!!!!

07. február 2018

Michal T

Takto to tam vyzera
07. február 2018

Igor89

Takto to vyzerá, ďakujem za fotografie, človeku sa to ani nechce fotiť túto hanbu, ktorú nikto nerieši.
22. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa ním bude zaoberať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento pozemok je vlastníctvom súkromnej spoločnosti. Preto si dovoľujeme požiadať mestskú časť Petržalka, aby vlastníka vyzvala k náprave situácie.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Nakoľko sa jedná o súkromný pozemok mestská časť vyzve majiteľa pozemku na vykonanie nápravy. Ak nepríde k náprave v stanovenom termíne budeme postupovať v rámci platnej legislatívy

mestská časť BA-Petržalka
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Vlastník pozemku zabezpečil nápravu.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania