Nedodržanie 1,5m pre voľný priestor na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Parkuje tu pravidelne absolutne mu je jedno ze sa okolo neho neda po chodniku prejst.

05. február 2018

Jakub Sand

Marek, to nie je iba Búdkovej, ale to je problém celého mesta. Pri mojich opakovaných stažnostiach na to kompetentní z mestskej polície reagujú slovami: "Kde majú tí chudáci parkovať".

Radšej ani nespomínam ich proaktívne vysedávanie na staniciach a vágny prístup k povinnostiam.
06. február 2018

Michal K.

volajte mestsku policiu, bez podnetu nic neriesia
06. február 2018

D.Daniela

ŠPZ Michalovce!!! Sorry,ale vsetci pritom nadavaju na Bratislavu ,ale sami tu robia N E P O R I A D O K,slusny vyraz!! To ma matka s kocikom vyliezt na cestu????????????
06. február 2018

Marek

v tejto lokalite sa mi zda ze je to este horsie, okrem takehoto parkovania bez dodrzania priestoru pre “kocik” je v oblubou parkovanie na prechodoch a priamo v krizovatke s porusenim +- 5 m od krizovatky a takyto ludia nemaju najmensie auta. Potom sa snazis vyjst z krizovatky a nevidis ani na jednu ani na druhu stranu, koli hrdinom a hrdinkam cez ktorych nemas vyhlf

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.