Humus pri nemocnici - Ružinov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 08. februára 2018

Takto to vyzerá po oboch stranách chodníka vedúceho zo zastávky električky k nemocnici Ružinov, v hlavnom meste stredoeurópskeho štátu. Množstvo odpadkov, hnijúce lístie z jesene, zanedbaná zeleň. Nafotené 30.1.2018.

09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Ružinov upozorní správcu pozemku Univerzitnú nemocnicu Bratislava,aby zabezpečila vyčistenie pozemku od odpadkov od zástavky električky smerom k Nemocnici.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania