Neupravený priestor - Bárdošova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. februára 2018

Okolie stromčeka, ktorý bol zasadený v decembri 2017 nad odbočkou na Višňovú, dodnes nie je upravené. Kopa hliny a kamenia.

07. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
29. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Už uplynuli takmer 3 mesiace. Kedy bude podnet "vybavený" ?
01. jún 2018

Anonymný užívateľ

Priestor stále nie je upravený ...
08. jún 2018

Anonymný užívateľ

Kedy bude podnet vybavený ? Priestor stále nie je upravený. Kopa kamenia zarastá burinou.
22. júl 2018

Anonymný užívateľ

Okolie stromčeka je upravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania