Orez drevín

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Tina, 05. februára 2018

Prosim o info,
kedy dojde k orezu drevin na Skuteckeho ul.,
termin bol od 13.10.- 15.12.2017.
Stromy zasahuju do el.vedenia aj do cesty.
Dakujem.

05. február 2018

Mária

Ten istý problém je aj na Roľníckej v časti, ktorú často nazývame "pamiatková". Doteraz neupravené trávy , nevyčistené od lístia a smetia.
08. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s energetikmi žiadame o trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tina
ďakujeme za podnet. Orez stromov zabezpečuje spoločnosť ktorá spravuje distribučnú sieť el. energie . podľa harmonogramu už vykonali orez drevín aj na Skuteckého ulici.

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania