Ničenie trávníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

doporučujem inštalovať ďalšie zábrany

09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet vo veci poškodeného trávnika prešetríme a posúdime celkovú situáciu a v súčinnosti s oddeleniami životného prostredia a územného rozvoja a dopravy navrhneme ďalšie riešenie.

mestská časť BA-Petržalka
17. február 2019

Martin Uváček

Neviem či MČ za rok niečo posúdila ale podľa čerstvých stôp tu vodiči veselo jazdia a ďalej ničia trávnik
26. marec 2019

Martin Uváček

Trávnik stále rozjazdený.
04. september 2019

Martin Uváček

Podľa viditeľných stôp kolesach v blate je podnet stále nevyriešený.
06. január 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
02. február 2020

tais

Aktuálny stav. Dokedy?
03. február 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
07. júl 2020

Martin Uváček

Nič sa nerieši. Autá stále jazdia po chodníku a tráve
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v tejto situácii nie je osadenie zábran vhodné, pretože rozjazdená zemina sa nachádza v tesnej blízkosti drevín. Pri osadení zábran by mohlo dôjsť k poškodeniu koreňovej sústavy daných drevín. Referátu správy verejných priestranstiev bola zaslaná požiadavka na opätovné zatrávnenie daného miesta. Situáciu naďalej monitorujeme.
Kto? Referát správy verejných priestranstiev

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania