Zabudnuté lístie a neporiadok za plotom ihriska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Peto, 06. februára 2018

Za plotom je napadane listie a neporiadok

09. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
13. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia správcu detského ihriska zelená plocha za plotom bola vyčistená.

Jana Plevová

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.