Dlhodobo odstavený vrak na Wilsonovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý

Zaslal: Zuzana Dáni, 06. februára 2018

Dlhodobo odstavený vrak špatí verejné priestranstvo a blokuje parkovacie miesto na Wilsonovej ulici v Starom Meste.

12. február 2018

Odpoveď samosprávy

vozidlo má platnú TK a EK marec 2018, za sklom má aj ŠPZ, v tomto momente ho nemôžeme považovať za vrak.

Vladimír Skokňa

Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
13. február 2018

D.Daniela

p.Zuzana, pozrite sa, ci 1.4.tam bude auto stat

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.