Upchatý kanálový vpust

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Martin U 10. februára 2018

Na spodu Kraskovej ulice, pri križovatke je upchatý kanálový vpust, vid foto. Potrebné ho vyčistiť. Vpusty na Račianskej v okolí sú natom podobne

13. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS sa počas zimného obdobia dažďové vpuste prečisťujú v pomalšom režime. V minulom roku sa prečistilo cez 230 vpustí, ktoré boli dlhé roky neudržiavané, preto je ich čistenie dlhšie a pracnejšie. Táto lokalita bola nahlásená na údržbu a bude sa postupovať podľa dohodnutého časového harmonogramu.


Kancelária starostu
22. február 2018

Martin U

A viete uviesť aj približný harmonogram, kedy bude táto vpusť prečistená.
02. máj 2018

Martin U

Dva mesiace od nahlásenia stále nečistené.
27. august 2018

Martin U

Stále neprečistené. Asi bolo znova dobré znovu preposlať.
12. marec 2019

Martin U

Od nahlásenia prešiel vyše rok a vpust nikto neprečistil. Je jediný upchatý na celej ulici a je smutné že to MČ ignoruje. Potrebné jej tento podnet pripomenúť.
25. apríl 2019

Martin U

Potrebné preposlať tento podnet nakoľko sa s ním nič nedeje. Kanál je stále upchatý.
01. júl 2019

Martin U

MČ Nové Mesto kašle na kanalizáciu o ktorú sa má starať.
06. august 2019

Martin U

Nič sa nezmenilo.
07. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania