Prepadnutá cesta na Istrijskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Lukáš, 09. februára 2018

Už približne rok je na Istrijskej ulici presne v mieste s križovaním s Vápencovou prepadnutá cesta v smere k Volkswagenu, zrejme po nekvalitnej odvedenej rozkopávke. Bolo by ju vhodné čo najskôr opraviť, už teraz toto poškodenie obchádzajú vodiči cez protismer.

05. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
19. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný BVS a.s., ktorú samospráva označila za zodpovedný subjekt pri riešení podnetu.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
21. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Vami zaslaný podnet - prepad komunikácie na Istrijskej ulici - bol postúpený na šetrenie obv. majstrovi, ktorý spravuje vodovodnú sieť BA4.

Uvedený prepad komunikácie nie je spôsobený poškodením siete BVS, v tejto veci už rokoval s pani Pavlíkovou z Magistrátu hl. mesta Bratislavy (správa ciest).

Preto sa prosím v tejto veci obráťte priamo na pani Pavlíkovú.

S pozdravom


Bohuš Lipovský

Oddelenie poruchového dispečingu
a technologického dispečingu odpadových vôd
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.