Prepadlina vo vozovke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 11. februára 2018

Na úrovni NBS na Mýtnej ulici je na celej polke prepadnutá vozovka po nedokonalej oprave. Hlavne v ľavej časti v smere jazdy von z mesta sa asfalt prepadá oproti stavu na druhej strane cesty, pri dvojitej čiare.

02. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pravdepodobne prepad zapríčinila predchádzajúca rozkopávka. Stav preveríme. Ďakujeme za podnet.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
02. jún 2018

Martin U

niečo sa tam opäť robí
14. jún 2018

Martin U

Prepadlina vo vozovke nanovo opravená. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania