Prepadnútý chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: Peter, 11. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Tento cho je prepadnutý a hrboľatý, a tým pádom je z 2/3 nepoužiteľný na Brančskej ul. pri škôlke Holíčska ul.

16. február 2018

Odpoveď samosprávy

Opravu chodníka a priľahlého múrika sme zaradili do plánu opráv komunikácií, chodníkov a parkovísk pre rok 2018. Poradie a dôležitosť opráv sa určuje po jarných obhliadkach, po určení stavu jednotlivých poškodení a v súlade s prideleným rozpočtom pre rok 2018.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.