Dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Peter, 11. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Toto vozidlo Ford tranzit zaberá parkovacie miesto už niekoľko mesiacov. Pekne je to vidno ako je okolo neho nevyčistené, zarastené... Nemá platnú STK ani EK.

28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava – Petržalka vozidlo zadokumentovala, požiadala príslušný orgán o oznámenie vlastníka vozidla a tomu bola následne zaslaná výzva na odstránenie vozidla z verejného priestranstva s udelenou lehotou na odstránenie. V prípade, že si vlastník vozidlo v lehote neodstráni, urobí tak mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka
10. marec 2018

Peter

Auto z uvedeného miesta zmizlo

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.