Lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Viera, 12. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Neodpratane listie pozdlz celeho plotu skoly, aj okolo

28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Uvedený chodník nemá list vlastníctva a nebol zverený do správy mestskej časti. Preto je jeho údržba komplikovanejšia. Podnet sme poslali na riešenie na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý vykoná nápravu.

mestská časť BA-Petržalka
15. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie okolia školy zabezpečil Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
15. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Prikladáme aj fotodokumentáciu.

mestská časť BA-Petržalka
16. marec 2018

Odpoveď samosprávy

16. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.