Arogantné parkovanie v zákrute na Ľanovej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. februára 2018

Na križovatke Ľanová a Ružinovská, v zákrute pri prechode pre chodcov, v rozpore so zákonom permanentne parkujú vozidlá. Pritom tento prechod denne používajú tisíce ľudí, ktorí chodia do nemocnice. Chodci nevidia prichádzajúce autá a šoféri nevidia na prechod s chodcami. Od kompetentných žiadame trvalé riešenie.

20. marec 2018

Anonymný užívateľ

Určite tadiaľto veľakrát prešla aj dopravná a mestská polícia. A pretože stále riešia iné úlohy, tak sú nevšímaví a ľahostajní, aby takéto dopravné anarchie nahlásili vecne zodpovedným oddeleniam!
P.S. Podľa mojich informácií vraj takéto povinnosti ani nemajú v popise svojej práce!
14. apríl 2018

Susanne Srnanek

Dopravná situácia Ľanová (pri Štrngáči)

Prosím o riešenie parkovania na chodnikoch na Ľanovej ulici (pri Štrngáči). Autá parkujú až priamo do križovatky, čím sa križovatka stáva nepriehľadnou a nebezpečnou. Predovšetkým je to problém ráno, keď idú pacienti do polikliniky.
Dakujem.
15. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Sussane, hlavne parkujú nelegálne na ceste v zákrute a ignorujú zákon Zákon č. 8/2009 Z. z., § 25. A policajti to ignorujú tiež! :-((
17. máj 2018

Anonymný užívateľ

Žiadna zmena. V zákrute sa aj naďalej parkuje hlava-nehlava!
08. september 2018

Nacbo Ynmynona

Zvykne tu polícia riešiť priestupky, alebo tu tiež dlhodobo toleruje porušovanie zákona ako na Ružinovskej?
https://www.bratislavskenoviny.sk/doprava/36778-na-ruzinovskej-policia-toleruje-parkovanie-znacka-to-zakazuje
21. november 2018

Anonymný užívateľ

Učebnicový príklad porušovania zákona 8/2009 Z.z, § 25 a ľahostajnosť MÚ Ružinov a dopravnej polície!!
17. máj 2019

Anonymný užívateľ

MÚ Ružinov stále nič nerieši!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania