Ruská ruleta na križovatke Šarišská - Turčianska

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. februára 2018

Takto tu sústavne parkujú vozidlá a bránia vodičom vo výhľade pri výjazde na Turčiansku. Pritom táto úzka cesta je v úseku Spišská - Oravská klasifikovaná ako obojsmerná!!
Žiadame MÚ Ružinov o urýchlené a trvalé vyriešenie tohoto stavu.

16. február 2018

Kontrola ciest v meste

Silný súhlas s podnetom!
18. február 2018

Michal K.

volajte MsP 159
09. marec 2018

Anonymný užívateľ

V križovatke sa veselo parkuje dodnes!
19. marec 2018

Eo

nech MC nariadi MP zvyseny dohlad, ale tym pojdu obyvatelia proti sebe zase ...
19. marec 2018

Eo

nech MC nariadi MP zvyseny dohlad, ale tym pojdu obyvatelia proti sebe zase ...
19. marec 2018

Anonymný užívateľ

Nerozumiem, ktorý dopravný inžinier schválil obojsmernú premávku na ulici Turčianska v úseku Spišská - Oravská?
20. marec 2018

Anonymný užívateľ

Určite tadiaľto veľakrát prešla aj dopravná a mestská polícia. A pretože stále riešia iné úlohy, tak sú nevšímaví a ľahostajní, aby takéto dopravné anarchie nahlásili vecne zodpovedným oddeleniam!
P.S. Podľa mojich informácií vraj takéto povinnosti ani nemajú v popise svojej práce!
02. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Teraz pri zákrute pribudli prenosné značky zákaz zastavenia. Ale len preto, že oproti prebieha výstavba.
29. august 2018

Anonymný užívateľ

Situácia stále bezo zmeny! Nelegálne parkujúce autá bránia vo výhľade! A škandál je to, že Turčianska ulica je obojsmerná aj napriek tomu, že nespĺňa parametre!!
11. február 2019

Matej

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na jeden problém, ktorý na danej ulici pretrváva dlhodobo. Úsek Turčianskej ulici medzi križovatkami Spišská, Turčianska a križovatkou Šarišská, Turčianska je obojsmerný pre autá z oboch smerov. Lenže nakoľko je problém s parkovaním v BA aký je, vodiči si spravili z tejto ulice parkovisko, to znamená, že naraz dve autá z dvoch smerov neprejdú. A vzniká tu veľa kolíznych situácií. Lenže problém je v tom, že dané autá parkujú aj pred bránami rodinných domov a robia problém majiteľom dostať sa na svoj dvor. Nevedelo by sa to vyriešiť dopravnou značkou zákaz parkovania pred bránami?
Druhý problém je, autá stoja úplne na križovatke ako vidieť na fotke (problém bol už párkrát riešený na stránke odkaz pre starostu) a napriek tomu pretrváva.
Ďakujem akujem
11. február 2019

Michal K.

zakaz parkovat pred branou alebo v krizovatke je zo zakona. rovnako musi zostat 3m pre kazdy smer jazdy. musite volat MsP znova a znova. ziadne dalsie znacky to nevyriesia, ani podnety na tejto stranke. vojate, volajte, volajte. bez podnetu obcana neurobia nic, aj ked pojdu okolo desat krat.
17. máj 2019

Anonymný užívateľ

MÚ Ružinov stále nič nerieši!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania