Zákaz vjazdu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Roman, 15. februára 2018

Dobry den. Ako moze niekto, pravdepodobne realizátor stavby riesit zakaz vjazdu ak sa jedna o vjazd ku parkovacím státiam a do jednosmernej ulice v správnom smere ???

15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Roman,
ďakujeme za podnet. Na jeho základe sme zistil že pochybili miestni robotníci stavby. Značka je odstránená aby nevznikali žiadne nejasné situácie.
S úctou

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
16. február 2018

cestár

A ešte jedna otázka pán Kňazovický. Kedy vyčistia celú komunikáciu a upravia zeleň?
16. február 2018

somár rámos

Ale no! odstránili značku,to nestačí? Sa majú zodrať?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.