Zdevastované ihrisko Haburská

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zdevastovane detske ihrisko na Haburske ulici v Ruzinove. Nemam slov

26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Uvedené detské ihrisko sa nachádza na pozemku vo vlastníctve Slovenskej republiky,ktorý nie je zverený do správy mestskej časti.Z uvedeného dôvodu tu mestská časť Bratislava-Ružinov vykonáva len základnú údržbu.Vzhľadom na to,že ohnutá konštrukcia na hojdačke predstavuje bezpečnostné riziko,dodávateľ bol požiadaný o jej odstránenie.
Pokiaľ by prišlo k zmene majetko-právnych vzťahov mestská časť zaradí uvedené detské ihrisko do plánu revitalizácií.

S pozdravom

Kancelária starostu
10. september 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, ihrisko uz vyzera ovela lepsie, nepytal som sa, no tie dve pritomne matky s detmi posobili spokojnym dojmom
casti pre skolakov a inych sportuchtivych navstevnikov by si zasluzili trocha upratat, pripadne natriet - ale svoj ucel to snad splni (aj ked ine ihriska, napr. pri ZS Medzilaborecka maju vacsiu navstevnost)
navrhujem zmenu statusu na VYRIEŠENÝ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.