Pretekanie žľabu na budove novej škôlky vo Vajnoroch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Obyvateľka, 16. februára 2018

Cestou z vychádzky na Jurskej ceste sme nechceli veriť vlastným očiam. Na novej stavbe Vajnorskej škôlky v mieste od hôr preteká dažďová voda prúdom cez žľaby. Ako si to nemôžu všimnúť zamestnankyne, nechápeme!!!! Za rok to bude zamokať aj vnútri budovy v rohoch, ak tie žľaby a odtoky nik nevyčistí od napadaného topoľového lístia. Iba dedukujeme, že to je takto.

16. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
20. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Obyvateľka,
ďakujeme za podnet týkajúci sa pretekania dažďovej vody v škôlke na Koniarkovej ulici. Zamestnanci hospodárskej správy opätovne skontrolovali odkvapové žľaby a prečistili dažďové zvody na objekte MŠ.
Voda by nemala pretekať.


Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania