Oprava, alebo "oprava" verejného osvetlenia?

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Zaslal: Tomáš, 18. februára 2018

Dobrý deň, prosím o opravu verejného osvetlenia pred vchodom na Jašíkovej 18. Spílenie odhnitých stožiarov vo výške hrudníka nepovažujem (tak, ako zrejme väčšina ostatných obyvateľov) za adekvátne riešenie. Ďakujem!

22. február 2018

Andrej

Skutočne geniálne riešenie, ako v Kocúrkove. Toto riešenie poznám aj z Karlovej Vsi.

Môžete si v ikee nakúpit tie male sviečky a dávať ich na ten pahýľ.
22. február 2018

Tomáš

Áno, aj v iných mestských častiach začala firma Siemens s týmto trendom, nie je to nič výnimočné. Tu napríklad sú odpílené hneď dva stožiare vedľa seba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania