Doplnenie osvetlenia VO

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Peter, 18. februára 2018

Na chodniku v smere od Čierneho chodnika k železničnej stanici pri záhradách je slabé osvetlenie. Stĺp je, ale bez svetelného bodu. Prosím doplniť kvôli bezpečnosti. Ďakujem.

19. február 2018

cestár

Zodpovednosť hlavné mesto, pod vedením "nezávislého primátora" pána Nesrovnala. Treba sa opúýtať aj pána starostu, bývále SDKU čo na to?
23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

16. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Peter,
ďakujeme za podnet, ktorý ste nám poslali. Na jeho základe sme oslovili príslušný odborný referent magistrátu aby sa ním zaoberal. O vývoji riešenia vás budeme informovať.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

24. marec 2018

Peter

Vyriesene

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.