Aktualizovať podnet
Opustené konštrukcie lavičiek

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Opustené konštrukcie lavičiek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 19. februára 2018

Pred domom na Jána Smreka 10 tú takéto opustené konštrukcie lavičiek. Neviem, či sa plánuje ich obnova alebo odstránenie.

26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za Váš podnet ohľadne rozbitých lavičiek. Lavičky plánujeme zrekonštruovať. Akonáhle sa oteplí, budeme dávať zdevastované lavičky a ihriská v MČ do poriadku.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV
09. apríl 2018

Martin U

Lavičky boli znovu osadené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania