Roznášanie blata po ceste a devástacia životného prostredia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Andrej 23. februára 2018

Velke mnozstvo aut parkuje na tejto ploche za administrativnymi budovami. Nehovoriac o tom ,ze plocha by mohla byt zarastena travou, roznasaju soferi blato a devastuju vzhlad celeho tohto okolia...Neviem v koho sprave su tieto pozemky, ale bolo by vhodne to tam dat do poriadku.

02. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.
04. september 2018

Andrej

Situacia v okoli tyhcto administrativnych budov sa stale zhorsuje auta vyuziju kazdu volnu plochu, ci zarastenu travnikom , alebo nie...
Prosim o zasah alebo instrukcie ci volat MP...
Unikaju ropne latky do pody, auta ohrozuju pri manevrovani okoloiducich.Nicenie zelene a deformacia povrchu to uy ani nespominam.
Co robia v tych firmach za ludia to sa nevedia navzajom upozornit a neico s tym spravit. Hlavne ze chodia malovat ploty v ramci dobrovolnych aktivit nech si daju okolie do poriadku. Vsak to takto nevyzera ani v okoli uholnej bane a nie v okoli kde pracuju vzdelani ludia...
Prosim zastavte individua ,ktore nicia tuto oblast. Zacina sa to pri OBI a konci pri kruhovom objazde...
04. september 2018

Andrej

este dodam ,ze v okolitych ulicach tak v dosahu 1-2 km sa daju tieto auta porozdelovat, tak aby nestali na byvalych zarastenych plochach...ale zamestnanci administrativnych budov radsej znicia kus zeme, lebo je to jednoduchsie, ako si to vybavit so zamestnvatelom alebo parkovat o kus dalej a prejst sa...sam ked mam navstivit tuto oblast parkujem podstatne dalej na volnom parkovacom mieste...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania