Poškodené zábradlie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 23. februára 2018

Na Bulharskej ulici oproti parku je takto zničené zábradlie, zjavne po nehode. Obmedzuje chodcov na chodníku. Prosím opraviť alebo odstrániť.

05. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Opravu zábradlia zaradíme do harmonogramu opráv.

S pozdravom

Kancelária starostu
22. jún 2018

Martin U

Zábradlie zatiaľ po 4 mesiacoch v neriešenom stave
17. február 2019

Martin U

Po roku od nahlásenia stav stále rovnaký, zábradlie bez opravy.
18. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. január 2020

Martin U

Poškodenú a zlomenú časť nateraz odpíli ale či bude zabradie doplnené, to je otázne.
06. január 2020

Miro

Zlomené zábradlie na Bulharskej

Zábradlie na Bulharskej ulici pri výjazde z Rádiovej (resp. jeho zbytok) je už pár mesiacov zlomené a zohnuté do chodníka. Asi sa čaká, až sa oň niekto zraní. Zaujímavé je, že ani pred voľbami sa to neopravuje.
Plus ten červeno - biely náter ako z okruhu F1 sa už nepoužíva snáď nikde na svete...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania