Nahlásenie nefunkčného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Ladislav , 22. februára 2018

Na ulici Rybničná 61/B dlhšiu dobu nefunguje verejné osvetlenie . Posledné nahlásenie na poruchovú službu bolo 16.02.2018 o 8,45 hod. na linke 02/62 81 01 51 .

22. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme sa podnet. Uvedený problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Po preverení daného osvetlenia sme zistili, že uvedené osvetlenie nepatrí do prevádzky spoločnosti Siemens.

Siemens s.r.o.
27. február 2018

Ladislav

Dobrý deň,
Osvetlenie je v prevádzke a funkčné .
Ďakujeme za kladné vybavenie podnetu .
28. február 2018

Ladislav

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.