Vypílené stromy a neporiadok okolo nich

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Monika Voleková, 23. februára 2018

Pri Rybničnej 61 B a Vajnorskom potoku ležia vypílené stromy a okolo nich neporiadok. Kto dal stromy vypíliť a prečo?

23. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

26. február 2018

cestár

Pán Mgr. Igor Kňazovický, Vy si prosím Vás už konečne uvedomte, že nás občanov nezujíma Vaša štruktúra úradu. Vy si to máte automaticky zistiť v rámci úradu a napísať, kto to spôsobil, a do kedy bude jestvujúci stav upravený do pôvodneho stavu. Od Vás ako prve očakávame odpoveď, ako to bude a dokedy vyriešené.
04. marec 2018

johnny

medzicasom vyriesene

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.