Odstavená Laguna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 26. februára 2018

Vrak vozidla Renault Laguna na Námestí Hraničiarov. Stojí na mieste cca od roku 2016. Podľa stavu a pneumatík už jazdiť asi nebude. TK a EK asi nemá. Prosím o jeho odstránenie.

09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava-Petržalka vozidlo zadokumentovala, zistila totožnosť držiteľa a následne mu odoslala výzvu na odstránenie vozidla. Ak si držiteľ po doručení výzvy vozidlo v udelenej lehote nespojazdní alebo neodstráni, urobí tak mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka
19. máj 2018

Martin U

Na vozidle pribudla výzva na odstránenie.
02. august 2018

Martin U

Vozidlo zatiaľ stále na mieste
08. september 2018

Martin U

Aj o mesiac neskôr
26. september 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené mestskou časťou Bratislava - Petržalka.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka
27. september 2018

Martin U

Potvrdzujem, vozidlo bolo odstránené. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania