Zvalená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
meno
Juraj 24. februára 2018

Vo vjazde k bytovkam na Bratislavskej ulici je vyvalena dopravna znacka.

28. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, vyšleme tam našu Eko čatu a značku napravia.

Referát územného plánovania, investícií, verejného obstarávania a správy majetku

Ing. Jana Liďáková
17. marec 2018

Juraj

Zdravim, no tusim to napravili tak, ze jamu zakopali a znacku odniesli prec :/
17. marec 2018

Juraj

Jama, ale bohuzial aj so znackou zmizla.
22. marec 2018

Radovan Karvai

Vysledky rozhoduju!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.