Balvany po vianočných trhoch - Nám. Republiky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Miriam, 25. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Vianočné trhy sú dávno za nami, ale ochrana pred teroristami je stále na svojom mieste. Alebo budeme chránení už celoročne? :)

26. február 2018

Kontrola ciest v meste

Tie balvany boli parodiou na protiteroristicke opatrenia, nech sa na mna nikto nehneva.
26. február 2018

cestár

Už mi len povedzte, či budú teroristi pôsobiť v betónovej enkláve menom Pertžalka, totálna hlúposť a zachovajte si Váš zdravý občianský názor, prečo platíme dane, kto z nich profituje? Politickí diletanti. Dnešok je ukážkou absurdnosti demokracie vlády soc. demokracie a právneho štátu. Absolútna nefunkčnosť nezávislého primátora hlavného mesta pána Nesrovnala, ľudia, prosím Vás,už sa konečne prebuďe!!! Dnes už je 26.2.2018 a kedy končili vianočné trhy?
27. február 2018

Tomasko

a komu zavadzaju? Psi maju kde vykonat potrebu. Deti si maju na com poskakat. A o rok to tam opat nikto nemusi navazat
27. február 2018

Peter

Tomasko no vyzera to hrozne, nejde o to komu zavadzaju.
27. február 2018

Tomasko

Hrozne? Nie su v linii? Podla mna to nie je najhorsie
09. marec 2018

František

Balvany presunúť v rámci Petržalky na chodník a využiť ako zátarasu pre nezodpovedných vodičov jazdiacich po chodníku.
13. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Balvany boli odstránené.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania