Kôš na psie exkrementy Vyšehradská (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomáš . 26. februára 2018

Dobrý deň, poprosil by som opätovne namontovať kôš na psie exkrementy. Ďakujem

12. marec 2018

Odpoveď samosprávy

V najbližšej dobe objednáme a zabezpečíme osadenie nového koša na psie exkrementy.

mestská časť BA-Petržalka
12. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Kôš objednáme a zabezpečíme jeho osadenie.

mestská časť BA-Petržalka
01. október 2018

Tomáš .

Dobrý deň, poprosím o preposlanie podnetu, kôš stále nebol osadený. Ďakujem
30. október 2018

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
26. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za držanie, kôš bol osadený.

MČ Bratislava-Petržalka
26. november 2018

Tomáš .

Ďakujem, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania