Plastové sáčky na strome (Haburská)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Peter 27. februára 2018

Chcel by som Vás poprosiť o odstránenie plastových sáčkov, ktoré sú zachytené na strome na Haburskej ulici.

Sáčky tam zafúkal silný vietor z neďalekých kontajnerov. Na toto miesto by sa v budúcnosti určite hodili moderné polopodzemné kontajnery, nakoľko je tu medzi panelákmi často zosilnený vietor a nezodpovedný ľudia nechávaju smetné nádoby otvorené.

Ďakujem.

06. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Ružinov po preverení majetko-právnych vzťahov vyzvala vlastníka pozemku na ošetrenie drevín na pozemku vrátane odstránenia igelitových sáčkov.

S pozdravom

Kancelária starostu
18. január 2019

Peter

Dobry den prajem,

Chcel by som poprosit o opatovne riesenie problemu.

Zial, odfoteny strom je stale ovesany odpadkami. K tym sackom z minuleho roka pribudlo v poslednych dnoch zopar "cerstvych" z dovodu veterneho pocasia a blizkosti odpadkovych kosov.

Za riesenie vopred dakujem.
24. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Požiadali sme dodávateľa o zabezpečenie odstránenia plastových sáčkov na strome na Haburskej.


Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
28. marec 2019

Peter

Dobry den,

Sacky boli zo stromu odstranene. Dakujem velmi pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania