Špinavá ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 25. marca 2010

Plynarenska ulica nema od jesene upratane listie z chodnika a uz 4 roky sa tam povaluju stare dvere.

26. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Plynárenská ulica je komunikácia II. triedy.
Spravuje ju Hlavné mesto SR Bratislava.

Miroslav Sabovcik

Podnet bol preposlaný Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava.
31. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Podľa zákona č. 135 z roku 1961 §9 - závady v čistote chodníkov vzniknutých znečistením, poľadovicou
alebo snehom sú povinní odstraňovať vlastníci, správcovia alebo užívatelia nehnuteľností priľahlých ku chodníkom.

Magistrát OCH sa stará len o technický stav chodníkov.

Štefan Molnár
OCH-DaPS
20. jún 2010

Ja

Musim sa zasmiat na TECHNICKOM STAVE tejto ulice. Pan Molnar asi nevidel ani tie fotky a toboz uz nevidel realitu.
18. január 2019

Anonymný užívateľ

vyse 8 rocny podnet stale otvoreny? naco?
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mrzí nás, že sa tento podnet rieši až teraz, snažíme sa však vracať aj k starším neriešeným podnetom.
Ulica už medzičasom prešla rekonštrukciou a ako vidieť na priloženej snímke, problém s neporiadkom už nepretrváva.
Dúfame, že odpoveď je postačujúca, radi by sme podnet uzavreli.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania