Vianočný stromček na chodníku Plynárenská na kope odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Marian Paul, 27. februára 2018

Spomienka na vianoce, lezi tam uz 2 mesiace, okolo neho zacina vznikat paradna kopa odpadkov.

07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
20. marec 2018

Kontrola ciest v meste

Podnet je stale nerieseny. Stromcek bol presunuty z pravej strany chodnika (pri plote) na lavu stranu chodnika (obrubnik hraniciaci s cestou). Magistrat ma tym padom velmi tazku ulohu, asi nevie lokalizovat tento stromcek na prislusnom chodniku.
20. marec 2018

Marian Paul

Ano ano tiez som si to vsimol :)
23. marec 2018

Luky Luky

Naschval som išiel tadiaľ a nič tam nie je !!!!!!!!! ... Počuj ty Kontrola ciest v meste ... prečo keď si ten stromček niekde videl tak si ho nezobral a nepoložil ku kontajneru ??? .... V minulom režime sa takým ako ty vravelo PSVB.
23. marec 2018

Marian Paul

Tak ho uz asi odpratali. A co ten bordel okolo, uz je tiez prec? Inak, ja kazdy den odpracem asi 2 vrecia podobneho bordelu, ale nestiham vsetko, preto nieco zadam ako podnet. Tiez aby mesto videlo ze stromceky tam lezali 3 mesiace, t.j. niekto si nerobi svoju pracu.
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Po vykonaní obhliadky zo dňa 22.3.2018 sme zistili, že predmetný stromček ako aj odpad sa na tejto komunikácii nenachádza. Dispečing OSK Dispečing OSK, Hlavné mesto SR Bratislava
26. marec 2018

Marian Paul

Stromcek bol kusok vedla oprety o stenu, odniesol som ho do kontajneru na blizkej stavbe. Tie smeti a ihlicie tam stale su. Asi si teda poziciam lopatu od robosov a dam si brigadicku alebo ja neviem co uz mam robit.
28. marec 2018

Odkaz pre starostu

re: Marian Paul
Ak sa na mieste neporiadok nachádza poprosím Vás o aktualizáciu podnetu s fotografiou dokumentujúcou súčasný stav. Následne bude podnet opätovne zaslaný magistrátu.
Ďakujem a s pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
04. apríl 2018

Marian Paul

Aktualna situacia
16. apríl 2018

Marian Paul

Hura, je to odpratane, konecne cisty chodnik. Dakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.