Vyvalená značka na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: zita, 27. februára 2018

Uz od vikendu lezi vyvalena znacka na chodniku na Dostojevskeho rade. Prosim prinavratit na povodne miesto oznacene cervenou sipkou, Vdaka

05. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
07. marec 2018

zita

Znacka je uz na mieste, podnet je vyrieseny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.