Pokazený kôš pri TESCO Expres na Martinčekovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Marian Paul 01. marca 2018

Tento smetiacik sa stale otvara, obsah sa vysype na zem kde ho rozfukava vietor do okolia. Deje sa to zhruba kazdy tyzden. Prosime vymenit.

06. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Ružinov požiadala dodávateľa ,aby zabezpečil umiestnenie nového odpadového koša.

S pozdravom

Kancelária starostu
10. apríl 2019

Martin U

Koše už síce pokazené nie sú,
ale sú preplnené.
12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ BA-Ružinov upozornila dodávateľa, aby zabezpečil pravidelné vyprázdňovanie odpadkového koša na Martinčekovej pri TESCO-EXPRES.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania