Chybajuci kos

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 14. júla 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Vajnorskej ulici chyba smetny kos,odpadky su pohadzane po zemi.

23. august 2013

Miro

Kos stale nebol doplneny.Podnet je tu mesiac a pol.Myslim si ze to tu uz stratilo vyznam kedze magistrat neodpoveda na podnety aj niekolko mesiacov alebo neodpovie vobec..Asi je pan Papajčík zaneprazdneny inou pracou co uz tak to tu funguje.
17. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, obdržali sme Vašu sťažnosť ohľadom chýbajúceho smetného koša na Vajnorskej ulici. Nakoľko v roku 2013 nemáme pridelené finančné prostriedky na výmenu a osadenie smetných košov, zaradíme vašu požiadavku do plánu na rok 2014 a v prípade pridelenia finančných prostriedkov zabezpečíme realizáciu.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
16. september 2015

Matúš Čupka

Kôš bol doplnený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania