Smetisko pod Prístavným mostom na Prístavnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Obyvateľ Ružinova, 04. marca 2018

Prosím kompetentných o riešenie obrovského smetiska a čiernej skládky pod Prístavným mostom na Prístavnej ulici v okolí garáží. Vyzerá to tam katastrofálne.

06. marec 2018

cestár

Nuž, na to je len jedna odpoveď, Prístavbná je MK II. triedy v správe, veľkého europrimátora IvaN. Teraz má problém o prežitie v rámci zimnej údržby, on slúbi všetko občania, len už nemá na to, aby to sfunjkčnil túto dedinu. . Martinko U, držím Vám palce, už su si vidíte na konci tunela? , tak Vám, pán boh pomáhaj!!!
09. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Ružinov požiadala dodávateľa, aby zabezpečil odstránenie skládky pod Prístavným mostom.

S pozdravom

Kancelária starostu
28. júl 2018

Obyvateľ Ružinova

Vyčistené, ďakujem.
04. august 2018

Silvia Berova

Vobec to tam nieje vycistene,prave naopak smeti pribudaju ,akurat ich nieje az tak vidno pretoze zarastli obrovskou burinou vdaka ktorej to tam vyzera ako v pralese. Clovek ma strach ist do garaze ,pretoze su tam bezdomovci ktory ziju doslova v krykoch a od tial vyliezaju ako neandrtalci. Vykradaju tam garaze a ukradnute veci nosia do zberu. Nam v priebehu mesiaca vykradli dva krat. Vcera 3. augusta 2018 to tam prisli vykosit z verejnoprospesnych sluzieb ale miesto kosenia sa venovali kradnutiu vsetkeho co sa dalo spenazit v zbere ktory je kusok od tial.
07. august 2018

Odkaz pre starostu

V reakcii na Váš komentár sme podnet opätovne preposlali zodpovednej samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
09. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

po prevereni majetkovo-pravnych vztahov sa zistilo ze cely pozemok patri Verejnym pristavom, a.s., naviac je to komunikacia II. triedy, cize ju spravuje Magistrat hl.m. Podnet postupujeme Magistratu hl.m. na posudenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
10. august 2018

Silvia Berova

Dakujem,problem okamzite prisli odstranit a nakolko je tam toho naozaj vela,pracuju uz niekolko dni a skutocne su dokladny. Zamestnanci pracuju dokonca aj v tychto horucavach.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.