Zabudnutý podstavec zo značky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 06. marca 2018

Na križovatke Detvianska a Kubačova v Rači stojí v kroví opustený podstavec z dočasnej značky. Je tam už od novembra 2017, kedy sa konala oprava Kubačovej a táto značka vyznačovala obchádzku. Bolo by vhodné ho odstrániť.

06. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie magistrátu hlavného mesta Bratislavy.
Požiadali sme ich o nápravu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Dnes bude podstavec odprataný.

Prajem príjemný deň.
S pozdravom
Mgr. Martin Michalík


S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania