Skládkovanie na ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Obyvateľ Dúbravky, 05. marca 2018

Neznámy primitív vyhodil veľké trojumyvadlo len tak na ulicu v rozpore so zákonom o odpadoch. Podozrenie padá na človeka z bývalého liečebného centra, ktoré sídlilo neďaleko hneď za plotom kde to bolo odhodené. Nie je to prvýkrát, už v minulosti presne na tomto mieste bol vyhodený nábytok.

Ďakujeme

08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet,
Ešte včera bolo trojumývadlo z chodníka odstránené. Prikladáme fotografiu z dnešného dňa. Dúfame, že takáto činnosť sa nestane samozrejmosťou. Aj z tohto dôvodu mestská časť zriaďuje kamerový systém, ktorý bude monitorovať verejný priestory.

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
08. marec 2018

Obyvateľ Dúbravky

Ďakujeme skvelé :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania