Zavlažovanie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Daniel Dudinský 14. júla 2013

Na Šancovej ul., kúsok nižšie pod križovatkou Šancová - Žabotová vyteká voda z hydrantu (v smere do centra, na úrovni palacinkárne).

15. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie dopravy. Šancová ulica je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Mestská časť už požiadala hlavné mesto, aby zabezpečilo nápravu a prípadnú opravu hydrantu.

S pozdravom,


Tomáš HALÁN
hovorca


Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

15. júl 2013

Daniel Dudinský

Už to dnes začala riešiť BVS
03. august 2013

Daniel Dudinský

Tento problém je už vyriešený, môže tak byť označený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania